Виразіть із рівняння 2х + 8у = 40 х через у і знайдіть два які- небудь розв’язки цього рівняння.​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

\displaystyle\bf\\2x+8y=40\\\\x+4y=20\\\\\boxed{x=20-4y}\\\\4y=20-x\\\\\\y=\frac{20-x}{4} \\\\\boxed{y=5-0,25x}\\\\\\y=0,25 \  \  \ ;    \  \  \ x=19\\\\x=0 \  \  \ ; \  \  \ \ \  \  \ y=5 \\\\\Big(19 \ ; \ 0,25\Big) \ , \ \Big(0 \ : \ 5\Big)