1.Вкажіть які небудь два розв'язки для рівняння 2x+3y= 12 2.Складіть два розв'язки рівняння, для

яких пара чисел є ( 1, 3 ) буде розв'язком3. Розв'яжіть графічно систему рівнянь x-y=42x+y=5 ( це не два різних, вони під фігурною дужкою)4.Розв'яжіть методом підстановки систему рівняннь :2x+5y=-13x+y=-8 ( це не два різних, вони під фігурною дужкою)5. Розв'яжіть методом додавання систему рівнянь 4x+3y=72x+5y=21 ( це не два різних, вони під фігурною дужкою)Даю 80 балів.СРОЧНО ДО 14:50​

Ответы на вопрос

Отвечает Комиссаров Никита.

Відповідь:2. Розв'язки рівняння 2x+3y=12 можуть бути, наприклад: (2, 2) та (6, 0).

3. Щоб розв'язати графічно систему рівнянь x-y=4 та 2x+y=5, потрібно намалювати їх графіки на координатній площині і знайти точку їх перетину. Графік першого рівняння - це пряма лінія з точками (0,-4) та (4,0), а графік другого рівняння - це пряма лінія з точками (-2,9/5) та (5/2,-1/2). Точка перетину цих ліній буде розв'язком системи рівнянь. За графіками видно, що точка перетину має координати (3,-1).

4. Метод підстановки полягає в тому, щоб виразити одну змінну з одного рівняння і підставити цей вираз у друге рівняння. Наприклад, з першого рівняння можна виразити x як x=(1/3)(-8-y), і підставити це у друге рівняння: 2(1/3)(-8-y)+5y=-1. Після спрощення цього рівняння отримаємо розв'язок y=-2, а потім можна використати перше рівняння, щоб знайти x, який буде дорівнювати

5. Метод додавання полягає в тому, щоб додати два рівняння так, щоб одна змінна зникла. Наприклад, можна помножити перше рівняння на 5 і відняти від другого рівняння, щоб знищити змінну y: 20x+15y=35 і -(20x+50y=210). Після спрощення отримаємо 35y=-175, звідки y=-5. Потім можна використати будь-яке з двох рівнянь, щоб знайти x, наприклад, перше рівняння дає x=4. Отже, розв'язок системи рівнянь - це (4,-5).

Пояснення: