Розв'яжіть рiвняння x(x — 6) = 0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хлыбов Глеб.

Ответ:

x(x-6)=0

х=0

або

(х-6)=0

х-6=0

х=6

Отвечает Химченко Саша.

Ответ:

x(x-6)=0

перший корінь рівняння-0

Объяснение:

другий корінь рівняння-6

х(х-6)=0

х-6=0

х=6