Число -3 не є коренем рівняння х(х - 1) = -12​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Юра.

Відповідь:

x(x- 1) = -12\\x^{2} -x+12=0\\D=1^{2}-4*12*1=-47\\ D < 0

Отже, задане квадратне рівняння немає розв'язків у дійсних числах, так як дискримінант менше нуля.