(6+7x)(36-42x+49x²)-343x(x²-1)←3+130x ПОМОГИТЕ ДО ЗАВТРА, пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Головин Даниил.

Відповідь:

Пояснення:

   (6+7x)(36-42x+49x²) - 343x(x²- 1) ≡ 3 + 130x .

 Щоб довести тотожність , перетворимо ліву частину рівності :

   (6+7x)(36-42x+49x²) - 343x(x²- 1) = 6³ + ( 7х )³ - 343х³ + 343х =

  = 216 + 343х³- 343х³ + 343х = 216 + 343х .  Бачимо , що в нас не

  вийшла права частина даної рівності . Тому вона не є тотожністю

   ( або умова переписана неточно ) .