Під час ремонту футбольного поля бригада робітників мала змонтувати 210 місць для глядачів.

Завдання було виконано на 3 дні пізніше запланованого терміну, оскільки щодня монтували на 9 місць менше, ніж планувалося. Скільки місць монтувала бригада щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Объяснение:

Нехай кількість місць, які бригада мала змонтувати щодня - х.

Тоді:

3*(x-9) = 210

x-9 = 70

x = 79

Отже, бригада монтувала щодня 79-9=70 місць.