СРОЧНО РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! У новому будинку бригада робітників мала змонтувати 300

металопластикових вікон, монтуючи x вікон щодня. Завдання було виконано на 3 дні раніше запланованого строку, оскільки щодня бригада монтувала на 5 вікон більше, ніж було заплановано. Визначте x.

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Настя.
Хокон по плану,время 300/хдн
х+5окон монтировали,время 30/(х+5)дн
300/х-300/(х+5)=3
3х(х+5)-300(х+5-х)=0
3х²+15х-1500=0
х²+5х-500=0
х1+х2=-5 и х1*х2=-500
х=-25 не удов усл
х2=20
Ответ по плану 20окон в день