Знайти третий та сьомий член арефметичной послідовносьті (аn) якщо а1=4, d=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Мырзахмет Жанет.

Ответ:

a_3=0;\; a_7=-8

Объяснение:

a_n=a_1+d(n-1)\\\\a_1=4;\; d=-2\\\\a_3=a_1+2d=4+2(-2)=4-4=0\\a_7=a_1+6d=4+6(-2)=4-12=-8