1. Функцію задано формулою у = 2,5х-7. Визначте: а) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 4; б) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 13. срочно!!!! даю 50 баллов!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Егор.

а) Підставляємо х = 4 у формулу функції: у = 2,5 * 4 - 7 = 1 Отже, при х = 4 функція дорівнює 1.

б) Підставляємо у = 13 у формулі функції та розв'язуємо рівняння відносно х: 13 = 2,5х - 7 2,5х = 20 х = 8 Отже, при у = 13 значення аргументу дорівнює 8.

Відповідь: а) 1 б) 8