Складіть квадратне рівняння корені яко дорівнюю -8 и -9​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Ждан.

По теореме Виета:

{x}^{2}  + bx + c = 0 \\ x _{1}  +  x_{2} =  - b \\ x _{1}  x_{2} = c

x_{1} =   - 8\\ x_{2} = - 9  \\ x _{1}  +  x_{2} =   - 8 - 9 =  - 17  \\ x _{1}  x_{2} =  - 8 \times ( - 9) = 72 \\  {x}^{2}  + 17x + 72 = 0