Функція задана формулою у = 2х -7. Знайдіть : 1) значення функції(у), якщо аргумент (х) дорівнює

5; 2) значення аргументу (х) , якщо функції(у), дорівнює -11.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузина Рената.

Ответ:

1)y=3;2)x=-29

Объяснение:

1)y=2×5-7

y=10-7

y=3

2)x=2×(-11)-7

x=-22-7

x=-29