Знайдіть значення у за формулою y=78x+2,5, якщо x=2 ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ВІДПОВІДЬ 158,2,а як

решить я не знаю ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кужугет Айгелина.

Ответ:

158,5.

Пошаговое объяснение:

Якщо х=2, тоді у=78×2+2,5=158,5(ми підставляємо замість х число, яке записано в умові)

Отвечает Луценко Андрій.

Ответ:

Відповідь буде 158,5

у=78*2+2,5=158,5

Пошаговое объяснение:

78х це все одно, що 78 помножити на х. Просто так прийнято записувати в алгебрі. Надалі, якщо перед змінною стоїь число , то між ними відбувається дія множення.