T 5. Знайди перший член геометричноï прогрес (х), якщо х. -16, q=2. (2 бали) 18 h -16 g>1.

Знайди знаменник геометричноï ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермалаев Макс.

З формул для знаходження членів геометричної прогресії маємо:

перший член: $a_1 = x = -16$

знаменник: $q = \frac{a_2}{a_1} = \frac{18}{-16} = -\frac{9}{8}$

Отже, перший член геометричної прогресії дорівнює $-16$, а знаменник дорівнює $-\frac{9}{8}$.