1.Числа a і b є такими, що а 3, b 7. Доведіть, що (7а +3b) 21.


Ответы на вопрос

Отвечает Леоненко Полина.

Ответ:

(7a+3b)= 3(7a)+7(3b)= 3×7×a+7×3×b= 21a+21b= 21a×7+21b×3= 21(7a)+21(3b)= 21(7a+3b)= (7a+3b):.211