Знайдіть площу трикутника АВС, якщо АС = 12 см, ВС = 3 см, кут С дорівнює 150.


Ответы на вопрос

Отвечает Худоярова Полина.

Ответ:

S=1/2*AB*AC*sin<A

S=1/2*12*9*1/2=27см²