Пожалуйста. чому дорівнюють коефіцієнти a b c рівняння 5х²-х=0


Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Даня.

№ 1

1. Записати коефіцієнти квадратного рівняння

5х²-4х+7=0; 4х²+5=0

2. Розв’язати рівняння: 5х²-х=0; х²-4=0;

х²+5=0; 4х²-9=0

(2х-7)² - 7(7-4х) = 0

3.Скласти квадратне рівняння, у якого перший

коефіцієнт 5, другий – 6, а вільний член дорівнює