Знайти площу трикутника, радіуси вписаного і описаного кіл, якщо його сторони 26см, 8см, 30см.


Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Карина.

Ответ:

Площа трикутника дорівнює S = (p * (p - a) * (p - b) * (p - c)) 1/2 = (24 * (24 - 26) * (24 - 8) * (24 - 30)) 1/2 = 432 см2.

Радіус вписаного кола дорівнює r = S / p = 432/24 = 18 см.

Радіус описаного кола дорівнює R = a * b * c / 4S = (26 * 8 * 30) / (4 * 432) = 2,4 см.