Знайдіть корінь рівняння 6x - 3 - (5 - 4x) = 12


Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Ответ:

2

Объяснение:

Розкриваємо дужки та спрощуємо вираз:

6x - 3 - 5 + 4x = 12

Об'єднуємо подібні доданки:

10x - 8 = 12

Додаємо 8 до обох сторін рівняння:

10x = 20

Ділимо обидві сторони на 10:

x = 2

Тому корінь рівняння 6x - 3 - (5 - 4x) = 12 дорівнює x = 2.