8. Функція задана формулою у = kx - 2. За якого значення к графік функції проходить через точку

А(-1; 4)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Милена.

Ответ:

Объяснение:

Щоб знайти значення параметра k, при якому графік функції проходить через точку А(-1; 4), ми можемо скористатися наступним фактом: точка на площині задається двома координатами (x, y), тому якщо точка лежить на графіку функції, то її координати мають задовольняти формулі функції.

Отже, замінивши в формулі функції x на -1 та y на 4, отримаємо рівняння, яке повинно бути задовольнено:

4 = k(-1) - 2

Або ж

4 = -k - 2

Далі можна переписати це рівняння у вигляді

k = (4 + 2) / (-1) = -6

Отже, якщо ми використаємо значення параметра k = -6 у формулі функції y = kx - 2, то графік цієї функції пройде через точку А(-1; 4).