Розвязати рівняння. Даю 50 баллов (3x-2)^2+(1-3x)(1+3x)=36 (x-8)^2-(x+9)^2=12

(6x-1)^2-(5x+2)(6x+5)=6(x-1)^2-37x

Ответы на вопрос

Отвечает Староселец Сергей.

Ответ:

Розв'язок рівняння (3x-2)^2+(1-3x)(1+3x)=36:

Спочатку розкриємо дужки та спростимо вираз у лівій частині:

(3x-2)^2 + (1-9x^2) = 36

Розкриємо квадрат дужки та складемо подібні доданки:

9x^2 - 12x + 4 + 1 - 9x^2 = 36

-12x + 5 = 36

-12x = 31

x = -31/12

Відповідь: x = -31/12.

Розв'язок рівняння (x-8)^2-(x+9)^2=12:

Розкриємо квадрати дужок, використаємо формулу різниці квадратів та спростимо вираз:

(x^2 - 16x + 64) - (x^2 + 18x + 81) = 12

-34x - 17 = 12

-34x = 29

x = -29/34

Відповідь: x = -29/34.

Розв'язок рівняння (6x-1)^2-(5x+2)(6x+5)=6(x-1)^2-37x:

Розкриємо квадрат дужки та помножимо скобки:

36x^2 - 12x + 1 - 30x^2 - 25x - 10 = 6x^2 - 12x + 6 - 37x

6x^2 + 12x - 5 = 0

Застосуємо формулу розв'язання квадратного рівняння:

x = (-b ± sqrt(b^2 - 4ac)) / 2a

x = (-12 ± sqrt(12^2 - 46(-5))) / (2*6)

x = (-12 ± sqrt(264)) / 12

x = (-6 ± sqrt(66)) / 6

Відповідь: x = (-6 + sqrt(66)) / 6 або x = (-6 - sqrt(66)) / 6.

Отвечает Петров Артём.

Ответ:Розв'язок рівняння (3x-2)^2+(1-3x)(1+3x)=36:

Спочатку розкриємо дужки та спростимо вираз у лівій частині:

(3x-2)^2 + (1-9x^2) = 36

Розкриємо квадрат дужки та складемо подібні доданки:

9x^2 - 12x + 4 + 1 - 9x^2 = 36

-12x + 5 = 36

-12x = 31

x = -31/12

Відповідь: x = -31/12.

Розв'язок рівняння (x-8)^2-(x+9)^2=12:

Розкриємо квадрати дужок, використаємо формулу різниці квадратів та спростимо вираз:

(x^2 - 16x + 64) - (x^2 + 18x + 81) = 12

-34x - 17 = 12

-34x = 29

x = -29/34

Объяснение: