З рівняння у+2x = 3, виразити змінну у через х y = 3-2x y = 3+2x y =-3-2x ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАМ 40 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Вера.

Ответ:

y+2x=3 ==> y = 3-2x

Отвечает Яресько Мирослава.

Ответ: у = 3-2х

Объяснение: Ми переносимо доданок 2х у праву частину змінюючи його знак на протилежний.