Знайти суму п'яти перших членів геометричної прогресії якщо b1=7; q=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Аганина Катя.

Ответ:

Объяснение:

S_5=\frac{7*(3^5-1)}{3-1}=\frac{7*242}{2}=847