Терміново,40 балів,з повним розвʼязком!!! Розв'язати рівняння: 1)-8х2-19х+27=0 2)х2-3х-18=0;

3)а2-10а-24=0 4)х2-10х+37=0 5)(4х+1)(х-3)=9. Рівняння розв'язувати із повними послідовним розвʼязком

Ответы на вопрос

Отвечает Марвин Данила.

1)-8х2-19х+27=0
-16-19x+27=0
11-19x=0
-19x= -11
x= 11/19

2)х2-3х-18=0;
2x-3x-18=0
-x-18=0
-x=18
x= -18

3)а2-10а-24=0
2a-10a-24=0
-8a-24=0
-8a=24
a= -3

4)х2-10х+37=0
2x-10x+37=0
-8x+37=0
-8x= -37
x=37/8

5)(4х+1)(х-3)=9.
Це я не знаю(
Отвечает Мингазов Нияз.

Ответ:

5 приклад ⏬⏬⏬

Объяснение:

...............