Терміново!!! Знайдіть число k, якщо відомо,що графік рівняння kx + 2y = -8 проходить через точку

А(-2;7). Допоможіть будь ласка. Даю 20 балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Виктория.

Відповідь:

Щоб знайти число k, потрібно підставити координати точки А(-2;7) у рівняння kx + 2y = -8 та розв'язати відносно k.

Отже, маємо:

k*(-2) + 2*7 = -8

-2k + 14 = -8

-2k = -8 - 14

-2k = -22

k = (-22) / (-2)

k = 11

Отже, число k дорівнює 11.

Пояснення: