-2х+5у=14 х+2у=-6 На яке число треба помножити обидві частини другого рівняння системи щоб

дістати у рівняннях протилежні коефіцієнти при змінній х​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковец Тимофей.

щоб ми отримали у рівняннях протилежні коефіцієнти при змінній х, ми повинні помножити друге рівняння системи на -2

-2(х + 2у) = 12

-2х - 4у = 12

після цього перше рівняння має коефіцієнт -2 перед х, тому щоб отримати протилежний коефіцієнт, ми повинні помножити його на -1/2

-1/2(-2х + 5у) = -7

х - 5/2 у = -7