На яке число треба помножити обидві частини другого рівняння системи, щоб дістати у рівняннях

протилежні коефіцієнти при змінній х: -2x+5y=14 x+2y=-6 А)-5; Б)-2; В)2; Г)4.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбалкина Яна.

Система

-2х+5у=14

х+2у=-6   I 2

-----

-2х+5у=14

2х+4у=-12 сложим

------

9у=2; у=2/9

х+2*(2/9)=-6

х=-6-4/9

Ответ: на 2. (-6 4/9; 2/9).