Відомо, що р=-4 (mod 9), q=-2 (mod 9). Знайдіть остачу при діленні на 9 числа: 1) 5р - 2q; 2) рq;3)

р^2

Ответы на вопрос

Отвечает Гнояник Варвара.

Ответ:

Объяснение:

5p=-4*5(mod9)=-20mod(9)=-2(mod9)=7(mod9)

2q=2*(-2)(mod9)=-4mod(9)

5p-2q=(7+4)(mod9)=13(mod9)=4(mod9)

2) p*q =(-2)*(-4)(mod9)= 8(mod9)

3) p²= (-4)²(mod9)=16(mod9)=7(mod9)