відомо,що при діленні натурального числа m на 20 остача дорівнює 7. знайдіть остачу при діленні

числа 3m на 5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Агалакова Алёна.

Ответ:

1

Объяснение:

m / 20 = k (ост.7)

m = 20*k + 7

3*m = 60*k + 21

3*m / 5 = 12*k + 4(ост.1)