Чи існує таке число, яке при діленні на 3 дає остачу 1, при діленні на 4 дає остачу 2, при діленні

на 5 дає остачу 3 і при діленні на 6 дає остачу 4? Пожалуйста!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Заря Артём.

Ответ:

число 58

Объяснение:

58:3=19(ост1)

58:4=14(ост2)

58:5=11(ост3)

58:6=9(ост4)