Число b при діленні на 5 дає в остачі 2, а при діленні на 3 дає в остачі 1. Знайдіть остачу при

діленні числа b на 15. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Космынин Костя.

Ответ:

7

Объяснение:

Нехай b = 22, тоді:

22 / 5 = 4 цілих, 2 остача

22 / 3 = 7 цілих, 1 остача

22 / 15 = 1 цілий, 7 остача