Розв"яжіть систему способом додавання 6x-2y= 10, 24x + 2y == 40


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметова Аделина.

Ответ:

6x - 2y = 10 \\  +  \\ 24x + 2y = 40 \\ 30x = 50 \\ x = 50 \div 30 \\ x =  \frac{5}{3}  \\ 6 \times  \frac{5}{3}  - 2y = 10 \\ 10 - 2y = 10 \\ 2y = 10 - 10 \\ y = 0

Отвечает Сейт-Меметова Зера.

Відповідь на фото:

сподіваюся, що правильно.