В первом зале кинотеатра 440 мест,а во втором 200 мест.Известно,что в первом зале на 4 ряда

больше,чем во втором,а мест в каждом ряду в обоих залах одинаковое. 1.Сколько рядов в первом зале ?2.Сколько рядов во втором зале?3.Сколько мест в каждом ряду в первом зале?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кащук Михаил.

Ответ:

пролайкайте будь ласка

Пошаговое объяснение:

Позначимо через x кількість рядів у другому залі. Тоді в першому залі буде (x + 4) рядів.

Оскільки в обох залах міститься однакова кількість місць в кожному ряду, позначимо через y кількість місць в кожному ряду. Тоді:

Кількість місць у першому залі:

440 = y * (x + 4)

Кількість місць у другому залі:

200 = y * x

Отже, ми отримали дві рівності з двома невідомими (x і y), що дозволяє нам знайти їх значення. Розв'язуючи систему рівнянь, ми отримуємо:

y = 20 (кількість місць в кожному ряду)

x = 10 (кількість рядів у другому залі)

x + 4 = 14 (кількість рядів у першому залі)

Отже, відповіді на запитання:

В першому залі 14 рядів.

В другому залі 10 рядів.

В обох залах в кожному ряду 20 місць.