Розв'яжіть рівняння відносно х: a/x+2=3/x-2


Ответы на вопрос

Отвечает Лунчева Снежана.

Ответ:

\frac{2(a+3)}{a-3},\; a\neq 3

Объяснение:

\frac{a}{x+2}=\frac{3}{x-2}\; |\; x\neq \pm 2\\\\3(x+2)=a(x-2)\\\\3x+6=ax-2a\\\\3x-ax=-2a-6\\\\(3-a)x=-2(a+3)\\\\(a-3)x=2(a+3)\\\\x=\frac{2(a+3)}{a-3},\; a\neq 3