Дано вибірку: 2, 3, 4, 8, 7, 8, 2, 1, 12. Знайдіть розмах, середнє значення, медіану та моду

даної вибірки ТЕРМІНОВО!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Лиза.

Объяснение:

Розмах :

12-1=11

Середнє значення:

2+3+4+8+7+8+2+1+12=47

47/9=5,2

Медіана:

2,3,4,8,7,8,2,1,12

Мода:

2 та 8