Графік лінійної функції проходить через точки А і В. Задайте цю функцію формулою,якщо : А(-5,32),

B(3,-8) Срочно,срок сдачи сегодня, помогите пожалуйста!!

Ответы на вопрос

Отвечает Курданов Егор.

Відповідь:

y = -5x + 7.

Пояснення:

Щоб знайти формулу лінійної функції, яка проходить через точки А(-5,32) і B(3,-8), спочатку потрібно знайти коефіцієнт нахилу k цієї прямої. Коефіцієнт нахилу k розраховується за формулою k = (y2 - y1) / (x2 - x1), де (x1, y1) та (x2, y2) - координати двох точок на прямій. Підставляючи координати точок А та В у формулу, отримуємо k = (-8 - 32) / (3 - (-5)) = -40 / 8 = -5.

Тепер можна знайти вільний член b лінійної функції y = kx + b. Для цього підставимо координати однієї з точок, наприклад точки А, у рівняння прямої та розв’яжемо його відносно b: 32 = -5 * (-5) + b, звідки b = 32 - 25 = 7.

Отже, лінійна функція, яка проходить через точки А(-5,32) і B(3,-8), задається формулою y = -5x + 7.