ПОМОГИТЕ ПЖЖ ДАМ 30 БАЛЛОВ Розв'яжіть задачу: В першому кошику було в 3 рази більше яблук, ніж у

другому. Коли з першого кошику взяли 4 кг яблук, а в другий додали 2 кг, то в обох кошиках яблук стало порівну. Скільки кілограмів яблук було в кожному кошику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Илья.

Ответ:

х - исходное количество яблок во 2-й

корзине.

3x-8=x+14

2x=14+8

x=22/2=11 яблок было изначально во 2-й

корзине.

3-11=33 яблок было изначально в 1-й

корзине.