У одному ящику було в 3 рази більше ніж, у в другому коли з першого ящика взяли 12кг яблук, а до

другого поклали 18кг,то в обох кошиках стало порівну.скільки кілограмів яблук було в кожному кошику спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Передистый Дима.

Відповідь: у першому ящику було 45 кг яблук, а у другому було 15 кг.

Пояснення:

нехай у другому ящику було х кг яблук,

тоді у першому 3х кг.

Відповідно до умови задачі складемо рівняння:

3х - 12 = х + 18

2х = 30

х = 15 (кг) яблук було у другому ящику спочатку.

3*15 = 45 (кг) - було у першому ящику.