9. (3 б.) у першому ящику було у 4 разів більше яблук, нiж у другому. Коли з першого взяли 10 кг

яблук, а в другий ще поклали 8 кг, то в першому залишилося удвічі більше, ніж у другому. Скільки кілограмів яблук було в кожному ящику спочатку? ❗СРОЧНО дуже треба❗​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Данил.

Нам відомо, що після цього в першому ящику залишилося удвічі більше, ніж у другому

4х-10=2х

2х+10=4х

4х-2х

2х=10

х=5(кг)-другий ящик

5•4=20(кг)-перший ящик