У кошику яблук у 4 рази менше, ніж у ящику. Після того як із ящика переклали у кошик 1 кг яблук у

кошику стало у 3 рази менше яблук, ніж у ящику. Скільки яблук було у кошику ів ящику спочатку?срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Даша.

Ответ:

40 яблук

Объяснение:

У кошику х яблук

У ящику 4х яблук

Якщо з ящика в кошик перекласти 15 яблук, тодi

4х-15=х+15

4х-х=15+15

3х=30

х=30:3

х=10

У кошику 10 яблук , тодi у ящику

10×4=40 яблук

перевiрка

40-15=10+15

25-25