6) Розв язати задачу за допомогою рівняння. У першому кошику у 5 разів більше яблук, ніж у другому.

Після того, | як з першого кошика переклали 4 яблука в другий, в кошиках яблук стало порівну. Скільки яблук було у кожному кошику спочатку. Дам 20 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Родин Руслан.

Ответ:

5х-4=х+4

5х-х=4+4

4х=8

х=2

в першому кошику було спочатку 5*2=10 яблук, у другому 2 яблука