Знайдіть суму сорока перших членів арифметичної прогресії, якщо а1= 4, а2= 8,5


Ответы на вопрос

Отвечает Минаков Женя.

Пояснення:

a_1=4\ \ \ \ \ \ a_2=8,5\ \ \ \ \ \ S_{40}=?\\\\d=a_2-a_1=8,5-4=4,5.\\\\S_{40}=\frac{2*4+(40-1)*4,5}{2}*40=(8+39*4,5)*20=\\\\=(8+175,5)*20=183,5*20= 3670.

Відповідь: S₄₀=3670.