Фермер Петренко зібрав у своєму саду врожай фруктів. Яблукбуло 45 т, і вони становили 5/9 від маси

всього зібраного врожаю. Груш зібрали 0,2 від маси яблук, а слив - 2/3 решти. Скільки тон слив зібрав фермер Петренко?

Ответы на вопрос

Отвечает Дикарева Карина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 45:(5/9)=81т-всього.

2) 45*0,2=9т-груш

3) 81-(9+45)27.

4) Знайдемо 2/3 від 27т:

27:3*2=18т.-слив.

Відповідь: 18т.

Отвечает Караушу Коля.
За умовою задачі, маса яблук становила 5/9 від маси всього зібраного врожаю. Тому, маса всього зібраного врожаю дорівнює:

45 т / (5/9) = 81 т

Маса груш дорівнює 0,2 від маси яблук:

0,2 * 45 т = 9 т

Залишок маси врожаю, який не складається з яблук, дорівнює:

81 т - 45 т = 36 т

Маса слив дорівнює 2/3 від залишку маси врожаю:

(2/3) * 36 т = 24 т

Отже, фермер Петренко зібрав 24 т слив.