Барвінок зібрав у своему саду врожай фруктів. Яблука становили 0,6масси зібраних фруктів. Яблука

сорту білий налив було 35 кг і вони становили 7\18 маси всіх яблук. Скільки кілограмів фруктів зібрав барвінок​

Ответы на вопрос

Отвечает Цап Соломія.

Відповідь:

Якщо яблука сорту білий налив становлять 35кг і це 7\18 маси всіх яблук, то маса всіх яблук=35*7\18=90 кг  маса всіх яблук , відомо що маса всіх яблук =0.6 маси всіх фруктів тоді маса фруктів=90\60(1% маси фруктів)=1,5кг, то 100%= 1.5*100=150кг

Покрокове пояснення: