Яблука зимових сортів становили 45% від усієї кількості зібраних фруктів у саду, а яблука сорту

"Чемпіон" становили 40% від загальної кількості зібраних яблук. Скільки центнерів фруктів було зібрано, якщо яблук сорту "Чемпіон" зібрали 10,8 центнерів?

Ответы на вопрос

Отвечает Костикина Ангелина.

Ответ:

1) 40% от 45% = 0,4 - 0,45 = 0,18 - яблоки copтa "Чемпион";

2) 10,8 : 0,18 = 60 (ц) - столько фруктов было

собрано.