Фермер Петренко зібрав у своєму саду врожай фруктів. Яблука становили 0,9 від маси зібраних

фруктів. Яблук зимових сортів було 45 т, і вони становили від маси всіх яблук. Скільки тонн фруктів зібрав Петренко?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивинский Даник.

Ответ:

50т

Пошаговое объяснение:

Нехай загальна маса зібраних фруктів дорівнює Х тоннам. Тоді маса яблук становитиме 0,9Х тонн. За умовою задачі, яблук зимових сортів було 45 тонн, що становить певний відсоток від маси всіх яблук. Знайдемо цей відсоток:

45 / 0,9Х * 100% = 100%

Поділимо обидві частини рівняння на 0,9:

50 / Х * 100% = 100%

Помножимо обидві частини рівняння на Х:

50 = 100% * Х

Х = 50 / 100% = 50 тонн

Отже, фермер Петренко зібрав 50 тонн фруктів.