як розв'язати таку задачу: яблука зимових сортів становили 45% від усієї кількості зібраних фруктів

у саду, а яблука сорту "чемпіон" становили 40% від загальної кількості зібраних яблук. скільки центнерів фруктів було зібрано, якщо яблук сорту чемпіон зібрали 10,8 центнерів

Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Екатерина.

Ответ:

60 ц

Пошаговое объяснение:

1) 40%-10,8ц

100%-Хц

Х=10,8*100:40=27ц-зибрали всього яблук зимних сортив

2)45%-27 ц

100%-Хц

Х=27*100:45=60ц- зибрали всього фруктив у саду