Яблука становили 45% усієї кількості зібраних фруктів, а яблука сорту симеренко 40% від загальної

кількості зібраних яблук. Скільки центнерів фруктів було зібрано, якщо симеренко зібрали 10,8 центнерів.

Ответы на вопрос

Отвечает Фурсенко Артём.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:40%=0.4  45%*0.4=18% - яблука сорту симеренко. 18/100=10.8/х   х=100*10.8/18=60 центнерів