Хазяйка зварила джем із слив, вишень та яблук, причому сливи становили 5/18 фруктів, вишні - 1/3

фруктів, а яблук було взято на 0,5 більше, ніж вишень. Скільки фруктів використала хазяйка? Скільки вийшло джему, якщо його вага на 60% більше маси фруктів?

Ответы на вопрос

Отвечает Сушков Евгений.

5/18+1/3=5/18+6/18=11/18 всех фруктов сливы с вишнями

1-11/18=7/18 фруктов яблоки

7/18-1/3=7/18-6/18=1/18 фруктов разность в яблоках и вишнях в частях 0,5:1/18=9кг фруктов всего

9*1,6=14,4кг джем