До магазину привезли фрукти. Серед них було 400кг яблук, що становить 20% загальної кількості

фруктів. Груш було на 100кг менше, ніж яблук. Решту фруктів становили сливи. Скільки кілограмів фруктів привезли до магазину? Скільки кілограмів слив привезли до магазину. СРОЧНО ДАМ МНОГО БАЛОВ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряников Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

400÷20×100=2000кг фруктов всего привезли в магазин

400-100=300кг груш привезли в магазин

2000-(400+300)=1300кг слив привезли в магазин