Помогите решить!33. П'ята частина бджолиної сім'ї помістилася на мальвах, одна третя на соняшнику,

потроєна різниця перших двох чисел, становить частину, яка полетіла до квітів магнолій. І одна бджола літає від жасмину до вишні, причарована їхніми пахощами. Скільки всього бджіл у сім'ї? 34. Дехто взяв із скарбниці 1/13 частину усього золота. Із того, що залишилось, другий взяв 1/17. Залишив він у скарбниці 150 г золота. Скільки золота було спочатку. 35. Із чотирьох прихожан другий дав вдвічі більше першого, третій - втричі більше другого, четвертий - вчетверо більше третього, а всіразом дали 132 грн. Скіль­ки дав кожний? 36. Довжини рік Дніпра, Дона и Ками відносятся, як 21 : 18: 16. Дніпро довший Дону на 321 км. Найти довжину кожної ріки. 37. В саду було 240 плодових дерев. Яблунь було в 3 рази більше, ніж груш. Слив на 9 дерев менше, ніж яблунь, а вишень в 4 разибільше, ніж слив. Скільки було дерев кожного сорту? 38. Для виготовлення бронзи береться 17 частин міді, 2 частини цинку і одна частина олова. Треба виготовити 200 кг бронзи. Скіль­кикілограмів міді, цинку і олова треба взяти?

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетгиреева Дана.
33. х-1/5х-1/3х-(1/5х-1/3х)*3 = 1 или 7/15-6/15=1 Отсюда х = 15.

34. Взяли 1/13 Осталось 12/13. Взяли 1/17 от 12/13,это 12/13*1/17=12/221.
Осталось 192/221 = 150г.Отсюда х=172,65625г было всего.
Проверка: 172,65625*12/13=159,375г.159,375/17=9,375. 159,375-9,375=150г.

35.Первый - х, второй 2х,третий 6х, четвертый 24х и всего 33х=132. х= 4.
   Итак,первый дал 4грн, второй 8грн, третий 24грн, четвертый 96грн.
    И всего 132грн.

36.Довжини рік Дніпра, Дона и Ками равны 21х,18х и 16х. 21х-18х=3х=321км.
 х=107км.Довжина Дніпра =2247км,довжина Дона =1926км и довжина Ками    
=1712км.

37. Груш было х дерев, яблонь было 3х, слив было 3х-9, вишен было
4*(3х-9) дерев. Всего х+3х+3х-9+12х-36 = 240. Отсюда х= 15.
Итак, Груш было 15 дерев, яблонь было 45, слив было 36, вишен было 144
дерев.Всего было 240.

38.Всего берется 20 частей. Это 200кг. Одна часть = 10кг.
Значит міді= 170кг,цинку - 20кг і олова -10кг.